TESTOVACÍ BALÍČEK - trvanlivé sušenky pro psy 6 x 30 g

Kód: 5003
Neohodnoceno
219 Kč / ks
Na objednávku
Můžeme doručit do:
12.3.2024

Vyzkoušejte, který z druhů bude Vašemu pejskovi nejvíce chutnat a objednejte si testovací balíček, ve kterém je 30 g od každého ze šesti druhů sušenek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všechny druhy jsou bez lepku a bez konzervantů a jsou trvanlivé, tedy pokud je nedáte na dosah svým pejskům.

Celý proces výroby je ruční a velmi pracný. Jen příprava těsta trvá hodinu. Používáme takové dobroty jako rýžovou, ovesnou a pohankovou mouku, vejce z domácího chovu z Drahanské vysočiny, domácí med z Vysočiny, lososový olej, čerstvé ovoce, zeleninu, dýňový protein a sušenou syrovátku.

Každý druh obsahuje i bylinku, která působí jako antioxidant. Bylinky pěstujeme na naší zahrádce a poté sušíme. Jsou to rozmarýn, máta, dobromysl, meduňka.

 

SLOŽENÍ:

Sardinkové: sardinky, ovesná, rýžová a pohanková mouka, dýňový protein, mrkev, jablko, vejce, lososový olej, dobromysl, voda.

Tuňákové: tuňák, ovesná, rýžová a pohanková mouka, dýňový protein, mrkev, jablko, lososový olej, máta, voda.

S kuřecím masem: kuřecí maso, ovesná a rýžová mouka, dýňový protein, vejce, lososový olej, mrkev, jablko, rozmarýn, voda.

S kuřecími játry: kuřecí játra, ovesná, pohanková a rýžová mouka, dýňový protein, vejce, meduňka, voda.

Skořicové: ovesná a rýžová mouka, sušená syrovátka, dýňový protein, med, arašídové máslo bez xylitolu, slunečnicový olej, vejce, jablko skořice, voda.

Zelenino-ovocné: ovesná a pohanková mouka, mrkev, banán, červená řepa, jablko, špenát, dýňový protein, rozmarýn, voda.

Doplňkové parametry

Kategorie: Psi
Hmotnost: 0.18 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

A čím děláme pejskům radost? Vyrábíme domácí,

chutné, bezlepkové a trvanlivé sušenky vlastníma rukama. Raději menší balení, ať je vše čerstvé a dlouho vydrží. V nabídce najdete 6 druhů sušenek v různých velikostech balení.

Druhy sušenek:

- sardinkové

- tuňákové

- s kuřecím masem

- s kuřecími játry

- skořicové

- zelenino-ovocné

 

Všechny jsou bez lepku a bez konzervantů a jsou trvanlivé, tedy pokud je nedáte na dosah svým pejskům. Celý proces výroby je ruční a velmi pracný. Jen příprava těsta trvá hodinu.

Používáme takové dobroty jako rýžovou, ovesnou a pohankovou mouku, vejce z domácího chovu z Drahanské vysočiny, domácí med z Vysočiny, lososový olej, čerstvé ovoce, zeleninu, dýňový protein a sušenou syrovátku.

Každý druh obsahuje i bylinku, která působí jako antioxidant. Bylinky pěstujeme na naší zahrádce a poté sušíme. Jsou to rozmarýn, máta, dobromysl, meduňka.

Pečeme pouze pro aktuální spotřebu, aby byly naše sušenky vždy čerstvé a připravené v nejlepší kvalitě pro Vaše miláčky.