36 položek celkem
12kg
Tip
od 239 Kč

Prémiové kompletní krmivo se sníženým obsahem energie pro dospělé psy s nadváhou a starší psy všech plemen.

Příchuť kuřecího s vepřovým a hovězím masem.

Kvalifikace pro kategorii seniorů závisí na plemeni a velikosti psa. U malých plemen začíná v 11 letech, u středních plemen v 9 letech a u velkých a obřích plemen v 7 letech věku psa.
Fitmin dog For Life Light and Senior představuje tradiční krmivo v prémiové kvalitě, které uspokojí jak chutě, tak specifické potřeby na vyváženou stravu Vašeho psa v seniorském věku. Je ideální také pro psy s nadváhou. U psů všech velikostí se občas mohou vyskytnout situace, kdy je třeba sáhnout po krmivu s kvalitní vlákninou pro správnou peristaltiku střev s nižším obsahem energie. Navíc Vás jistě potěší, že můžete dopřát Vašemu psovi skvělou chuť a kvalitu za přiměřenou cenu.

+ další
Kód: 545114008
Fitmin For Life Adult kompletní krmivo pro psy
Tip
od 259 Kč

Kompletní krmivo prémiové kvality pro dospělé psy všech plemen.

Příchuť kuřecího, vepřového a hovězího masa

Krmivo Fitmin For Life Adult představuje tradiční kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen v běžné zátěži v prémiové kvalitě, které uspokojí jak chutě, tak vyváženou stravu v průběhu plnohodnotného života vašeho psa. Navíc vás jistě potěší, že vašemu psovi můžete dopřát skvělou chuť a kvalitu za přiměřenou cenu.

Pro zachování živin ve vysoké kvalitě a lahodnou chuť toto krmivo obsahuje čerstvé maso bez kosti.

Adult je krmivo z řady Fitmin For Life. Krmiva z řady Fitmin For Life byla vyvinuta tak, aby uspokojila potřeby psa jak podle jeho životního období, tak i podle toho, jak je veliký. Díky stejnému obsahu surovin můžete přecházet z jednoho typu krmiva na druhé bez nutnosti míchání krmiv. Vybírat můžete z variant určených pro štěňata, juniory velkých plemen, dospělé psy všech plemen, dospělé psy velkých a obřích plemen, seniory, psy malých plemen až po krmiva pro psy s nadváhou.

V této řadě také naleznete krmivo pro psy s citlivějším zažíváním založené na rýži a jehněčím mase.

+ další
Kód: 511114003
Fitmin For Life Adult Large Breed kompletní krmivo pro psy
Tip
od 259 Kč

Prémiové kompletní krmivo pro dospělé psy velkých a obřích plemen (15-18 měsíců až 7 let)

Příchuť drůbežího, vepřového a hovězího masa

Fitmin dog For Life Adult Large Breed představuje tradiční krmivo v prémiové kvalitě, které uspokojí jak chutě, tak vyváženou stravu v průběhu plnohodnotného života Vašeho psa. Zejména u psů velkých a obřích plemen je třeba dbát na vyváženou stravu! Navíc Vás jistě potěší, že můžete dopřát Vašemu psovi skvělou chuť a kvalitu za přiměřenou cenu.

+ další
Kód: 8595237013524
Fitmin For Life Mini krmivo pro malé psy
Tip
od 259 Kč

Krmivo prémiové kvality pro dospělé psy malých plemen

Příchuť hovězího, vepřového a kuřecího masa.

Fitmin dog For Life Adult Mini představuje tradiční krmivo v prémiové kvalitě, které uspokojí jak chutě, tak vyváženou stravu v průběhu plnohodnotného života Vašeho psa. Zejména u psů malých plemen je třeba dbát na vyváženou stravu! Navíc Vás jistě potěší, že můžete dopřát Vašemu psovi skvělou chuť a kvalitu za přiměřenou cenu.

Krmivo obsahuje 26 % bílkovin, 16 % tuků, energie 16,2 MJ/1 kg.

+ další
Kód: 511114013
12kg
Tip
od 269 Kč
 • Fitmin For Life Junior Large Breed kompletní krmivo pro psy v období 5 – 18 měsíců věku.
 • Kompletní krmivo prémiové kvality pro štěňata velkých a obřích plemen. 
 • S kontrolovaným obsahem energie pro správný vývoj kostí.
 • Příchuť hovězího, kuřecího a vepřového masa
+ další
Kód: 8595237013517
Fitmin dog For Life Puppy
Tip
od 269 Kč
 • Fitmin For Life Puppy Kompletní krmivo pro štěňata
 • Prémiové kompletní krmivo pro štěňata všech plemen a březí a kojící feny.
 • Krmení Fitmin For Life je vhodné pro štěňata do 12 měsíců věku
 • Příchuť hovězího s kuřecím a vepřovým masem.
+ další
Kód: 8595237009787
Fitmin Mini Light kompletní krmivo pro psy 2,5 kg
Tip
299 Kč

Kompletní krmivo superprémiové kvality se sníženým obsahem energie pro dospělé psy malých plemen.

Příchuť Kuřecí


Fitmin dog Mini Light je krmivo přesně určené pro psy malých plemen, kteří mají problémy s nadváhou. Nejsou příliš aktivní, protože jejich fyzická zdatnost je nižší nebo prostě rádi lenoší, a proto potřebují menší příjem energie, nesmí však při tom strádat a trpět hladem! Proto je tu pro ně připravené krmivo, které pro lahodnou chuť obsahuje 50 % čerstvého masa. Krmivo je založené na kuřecím mase, takže pokud je Váš pes alergický na jiné druhy masa, jsou pro něj tyto granule nejvhodnější. Když spojíte čerstvé kuřecí maso s rýží, máte skvělý plnohodnotný pokrm obohacený o zdraví prospěšné benefity jako jsou prebiotika, juka, cheláty, kvalitní vláknina (pro správnou peristaltiku střev) a mnohé další.

Kód: 521114160
12kg
Tip
od 309 Kč
 • Fitmin For Life Beef & Rice kompletní krmivo pro psy
 • Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen
 • Příchuť Hovězí s rýží
 • Hypoalergenní receptura
 • Vhodná pro pejsky s citlivějším trávením

 

 

+ další
Kód: 511114019
2,5kg
Tip
309 Kč

Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen

Příchuť Kachní s rýží

Neváhejte a vyzkoušejte naši novinku: krmivo založené na KACHNÍM mase s RÝŽÍ s 43,5 % masových komponent za skvělou cenu.

Hypoalergenní receptura s rýží je vhodná pro běžné krmení dospělých psů, ocení je ale také ti, kteří jsou citlivější například na lepek. V krmivu totiž nenarazíte na pšenici, ani na kukuřici.

„Rýže je velmi dobrou složkou krmiva nejen díky své vysoké stravitelnosti, ale také svou kvalitou ve srovnání s jinými druhy obilovin. V porovnání s kukuřicí a pšenicí, neobsahuje lepek, takže je vhodná i pro pejsky s citlivějším trávením. Navíc je výborným zdrojem sacharidů, které slouží jako zdroj pohotové energie,“ vysvětluje Adéla Palacká, specialistka na výživu psů a koček značky Fitmin.

Kód: 511114024
Fitmin For Life Lamb & Rice kompletní krmivo pro psy
Tip
od 309 Kč

Krmivo prémiové kvality s jehněčím masem a rýží pro dospělé psy všech plemen

Příchuť jehněčí s rýží

Neváhejte a vyzkoušejte naši novinku: krmivo založené na jehněčím mase s rýží s 43,5 % masových komponent za skvělou cenu.

Hypoalergenní receptura s rýží je vhodná pro běžné krmení dospělých psů, ocení je ale také ti, kteří jsou citlivější například na lepek. V krmivu totiž nenarazíte na pšenici, ani na kukuřici.


Rýže je velmi dobrou složkou krmiva nejen díky své vysoké stravitelnosti, ale také svou kvalitou ve srovnání s jinými druhy obilovin. V porovnání s kukuřicí a pšenicí, neobsahuje lepek, takže je vhodná i pro pejsky s citlivějším trávením. Navíc je výborným zdrojem sacharidů, které slouží jako zdroj pohotové energie,“ vysvětluje Adéla Palacká, specialistka na výživu psů a koček značky Fitmin.

+ další
Kód: 511114035
Fitmin Medium Light kompletní krmivo pro psy3kg
Tip
od 339 Kč

Superprémiové kompletní krmivo se sníženým obsahem energie pro dospělé psy středních plemen.

Příchuť drůbeží

Fitmin dog Medium Light je krmivo přesně určené pro psy středních plemen, kteří mají problémy s nadváhou. Nejsou příliš aktivní, protože jejich fyzická zdatnost je nižší nebo prostě rádi lenoší, a proto potřebují menší příjem energie, nesmí však při tom strádat a trpět hladem! Proto je tu pro ně připravené krmivo, které pro lahodnou chuť obsahuje 50 % čerstvého masa. Krmivo je založené na kuřecím mase, takže pokud je Váš pes alergický na jiné druhy masa, jsou pro něj tyto granule nejvhodnější. Když spojíte čerstvé kuřecí maso s rýží, máte skvělý plnohodnotný pokrm obohacený o zdraví prospěšné benefity jako jsou prebiotika, juka, cheláty, kvalitní vláknina (pro správnou peristaltiku střev) a mnohé další.

+ další
Kód: 521114026
Fitmin Medium Maintenance kompletní krmivo pro psy3kg
Tip
od 349 Kč

Superprémiové kompletní krmivo se středním obsahem energie pro dospělé psy středních plemen.

Příchuť Kuřecí

Granulemi Medium Maintenance krmí také psovodi Horské služby ČR.

Krmivo Medium Maintenance je kompletní krmivo vhodné pro dospělé psy středních plemen (10 - 35 kg) v běžné zátěži. Přesně pro takové psy, kteří skáčou, běhají, aportují a někdy si zase polenoší… Potřebují proto pravidelný příjem kvalitní energie.

Pro zachování živin ve vysoké kvalitě a lahodnou chuť toto krmivo obsahuje 50 % čerstvého masa bez kosti. Tedy polovina pytle je opravdové maso.

Krmivo je založené na kuřecím mase, takže pokud je Váš pes alergický na jiné druhy masa, jsou pro něj tyto granule nejvhodnější. Když spojíte čerstvé kuřecí maso s rýží, máte skvělý plnohodnotný pokrm obohacený o zdraví prospěšné benefity jako jsou prebiotika, juka, cheláty, komplex dentální péče a mnohé další.

+ další
Kód: 521114031
Nahoru
Další produkty