bocus Kůň EquiBo Herbal G 25kg

Kód: 8594039947723
Neohodnoceno
Značka: bocus KRMIVA
609 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
8.12.2023

Kůň EquiBo Herbal G doplňkové granulované krmivo pro koně s výtažky bylin.

  • bez GMO
  • zlepšuje příjem krmiva
  • podporuje imunitu
  • s melasou a ostropestřecem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kůň EquiBo Herbal G doplňkové granulované krmivo pro koně s výtažky bylin. Toto speciální krmivo obsahuje směs esenciálních olejů, bylin, koření a extraktů jako je česnek, cibule, kmín, fenykl, meduňka lékařská, máta peprná, anýz, hřebíček a ostropestřec. Díky optimální kombinaci fytogenních aromatických látek dochází k povzbuzení sekrece vnitřních exkretů - například žlučových šťáv a enzymů. To má pozitivní vliv na trávení. Krmivo obsahuje fytogenní substance, které pocházejí z výše uvedených kořenů, listů, stonků nebo květů. Aromatické vlastnosti rostlinných extraktů zlepšují chutnost krmiva. Současně působí některé z těchto látek antioxidačně. Vybrané fytogenní substance stimulují produkci slin a zvyšují enzymatickou činnost v žaludku a ve střevě. Živiny jsou tak účinnější. Vlivem lepšího využití proteinu se snižuje jeho vylučování. To se projevuje pozitivně na stájovém mikroklimatu. Krmivo stimuluje také imunitní systém. Obranyschopnost organismu se posiluje. Zvířata jsou schopna odolávat lépe infekčním tlakům, výsledkem je vitalita a celkově lepší kondice.

Užití pro jednotlivé kategorie:

Březí a kojící kobyly - vlivem zlepšené konverze krmiva zajištění zvýšené potřeby proteinu a energie, zvýšení množství a kvality mléka

Hříbata a dospívající koně - zlepšená konverze krmiva ovlivňuje pozitivně růstový potenciál, prevence OCD vlivem lepší minerální resorpce

Pracovní a sportovní koně - zlepšení energetického zásobování svaloviny vlivem leepší konverze krmiva, stabilizace gastrointestinálního traktu.

Doplňkové parametry:

Složení: Pšeničné otruby, oves setý, cukrovarské řízky sušené, ječmen setý, výlisky dřeně ovoce, kukuřice, sladový květ, ostropestřec mariánský, melasa řepná 1,7%, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, hydrogenuhličitan sodný, hydrogenfosforečnan vápenatý, pojivo - klinoptilolit, aromatické látky, DL - methionin, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, síran měďnatý pentahydrát (CuSo4.5H2O)

Nutriční hodnoty:

Analytické sloožky

Hrubý protein

12,2%

Hrubé oleje a tuky

3,2%

Hrubá vláknina

10,3%

Hrubý popel

6,2%

Vápník

0,7%

Sodík

0,4%

Fosfor

0,6%

 

Nutriční doplňkové látky

3b202 Jodičnan vápenatý - Ca(IO3)2 (jako I)

1,3 mg

3b405 Síran měďnatý pentahydrát - CuSO4.5H2O (jako Cu)

20mg

3b502 Oxid manganatý - MnO (jako Mn)

61,8 mg

3b603 Oxid zinečnatý - ZnO (jako Zn)

39,9 mg

3b801 Seleničitan sodný Na2SeO3 (jako Se)

0,11 mg

3a672a Vitamín A

9 000 m.j.

3a671 Vitamín D3

1 050 m.j.

Krmný návod a použití:

Doplnění krmné dávky koním mimo pracovní vytížení, v klidovém období. Obvyklou dávku 1,5 – 3 kg denně je vhodné rozdělit a krmit vícekrát za den.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koně
Hmotnost: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bocus, a.s. produkuje od roku 1979 krmivo, které se stalo standardem pro kvalitní život zvířat. Vyrábí s využitím moderních technologií krmiva, pochoutky a výživové doplňky. V podhůří Orlických hor tak najdete firmu, která se dnes a denně přesvědčuje o tom, že má jejich práce smysl: díky jejich krmivům prožijí zvířata svůj život v dobré kondici a pohodě. To Bocus motivuje sledovat nové trendy ve výživě a být stále lepší.